X
تبلیغات
رایتل

دانلود نرم افزار و بازی های مختلف با لینک مستقیم

پیش نمایش Left 4 Dead

Left 4 Dead 


این بازی سبکی ترسناک خواهد داشت که شما در آن برای بقا و ادامه حیات و در واقع جان سالم به در بردن از میان مشکلی بزرگ تلاش خواهید کرد. محوریت بازی و آنچه روند بازی از شما انتظار دارد این است که تیم سه نفره خود را با نوعی همکاری و همبستگی مناسب ، از تک تک مراحل بازی زنده عبور دهید. این پیش نمایش با توجه به آنچه از نسخه رایانه شخصی این بازی دیده شده نوشته می شود ، اگرچه نسخه Xbox360 نیز بدون هیچ گونه کم و کاستی در تاریخ یکسان عرضه خواهد شد.
 
 در مرحله انجام شده از این بازی ابتدا یک شخصیت برای بازی انتخاب شد و سپس بازیکنان خود را در جنگلی متروک و مهیب و بسیار ساکت یافتند. کنترل این بازی که بوسیله موس و صفحه کلید انجام می شود برای هریک از شما که تا به حال یک بازی اکشن اول شخص را تجربه کرده اید ، آشنا خواهد بود.بازیکنان بعد از اندکی گشت و گذار و جست و جو در محیط بازی دو عدد سلاح ، یک مسلسل یوزی و یک شاتگان یافتند، که البته شما در بازی تنها می توانید یک سلاح را به غیر از هفت تیر و جعبه کمک های اولیه خود حمل نمایید. تفاوت این دو سلاح در این است که بوسیله شاتگان شما می توانید دشمنانی را که در نزدیکی شما قرار دارند خیلی راحت از پای در آورید اما مسلسل یوزی بیشتر برای فواصل دورتر مناسب می باشد که البته باید گفت در هنگام استفاده از یوزی دلتان برای هدشات کردن با شاتگان تنگ خواهد شد!
 
 نبرد در این بازی خیلی سریع و آتشین خواهد بود و تفاوت زیادی با بازی های دیگری که از زامبی ها بعنوان دشمن استفاده می کردند ، دارد.محیط های بازی بسیار پیچ در پیج و غیرقابل پیش بینی است و در صورتی که دشمنان شما را ببینند، خیلی سریع و بی مقدمه به محل حضورتان می ریزند تا قطعه قطعه از اعضای بدنتان را سلاخی نمایند!اگر آن ها خیلی به شما نزدیک شوند با دست هایشان شما را به زمین خواهند زد که در واقع این کار کاملا شما را از پای می اندازد و بی دفاع می کند. هنگامی که شما به زمین می افتید امکان دارد دیگر زامبی ها به شما لگد بزنند یا به جانتان بیافتند ، خوشبختانه در این شرایط نیز شما می توانید از سلاح کمری خود استفاده نمایید و آن ها را برای مدتی از خود دور کنید تا شاید دوستانتان بتوانند با کمک های اولیه به فریادتان برسند!!! باید گفت این بازی بیشتر از هر بازی دیگری نیاز به کار تیمی و همکاری با دوستانتان دارد و اگر کسی بخواهد کاری را تنهایی انجام دهد ، مجازات بدی در انتظارش خواهد بود!

شرکت سازنده سعی کرده است خود را با انجام اقداماتی از کلیشه قدیمی "زامبی" دور نماید و برای این کار در بازی شما نام دشمنان را " مبتلایان" خواهید شنید به جای زامبی، گرچه فرق چندانی ندارد اما باز هم در دوری از کهنگی مناسب است.به جز زامبی های معمولی در مرحله اجرا شده بعنوان پیش نمایش ، موجودات دیگری از جمله نوعی از موجودات که منفجر می شدند و تکه های بدن و خون را به صورت شما می پاشیدند ( در صورت نزدیک بودن) دیده شدند.حتی زامبی های غول آسایی نیز وجود داشتند که می توانستند یک خشاب کامل از تیرهای مسلسل را قبل از برخورد به کسی ، ببلعند!!!!!!!!

باید گفت طراحی فضای آمریکای میانه به صورت بسیار هنرمندانه و زبردستانه ای انجام شده است و همینطور لباس و کلا ظاهر اعضای ساکن در آن نیز بسیار طبیعی و متناسب با مکان به نظر می رسد.شخصیت های بازی با یکدیگر گفت و گو هایی درباره نیاز به کمک های اولیه و نیاز به پرکردن سلاح هایشان خواهند داشت که این خود حس حضور در یک تیم را در وجود بازیکن می افزاید.همچنین در بین شخصیت های بازی شوخی هایی نیز در قالب کلام رد و بدل می شود که در بین آن همه ترس وحشت که در اطرافشان قرار دارد ، جالب به نظر می رسد.

ساختار مراحل در بازی Left 4 Dead بر محوریت اکشن های بسیار شدید و پرهیاهو و نقاط و بازه های زمانی استراحت برنامه ریزی شده است.بازیکنان در طول بازی به یک کارخانه و به یک اتاق از آن وارد شدند که توانستند در آن مهمات و کمک های اولیه بیابند و سپس بازی به صورت خودکار ذخیره شد و پس از بارگذاری ، مرحله بعد آغاز شد.تیم سازنده این بازی قول داده است که بازیکنان هیچ کهنگی در بازی احساس نخواهند کرد و جای دشمنان در بازی بعد از هربار آغاز کردن بازی تغییر خواهد کرد.

بازی Left 4 Dead بر کار تیمی و هماهنگی با دوستانتان در طول بازی اهمیت فراوانی داده است که این موضوع باعث این می شود که شما واقعا احساس نمایید در یک شرایط ناامید کننده و سخت و در بین آن همه زامبی ، باید نجات بیابید.تقریبا غیر ممکن است که شما بتوانید بدون کمک تیمتان حتی یک مرحله از این بازی را پشت سر بگذارید و این خود به این حس کمک می کند که شما تنها بازماندگان از نسل انسان در یک شهر و در میان هجوم زامبی ها هستید. این بازی در ماه نوامبر سال جاری میلادی برای رایانه شخصی و Xbox360 عرضه خواهد شد. 
امیدواریم به محض داشتن اطلاعات بیشتر شما بازدید کننده گرامی را نیز در جریان بگذاریم...