X
تبلیغات
رایتل

دانلود نرم افزار و بازی های مختلف با لینک مستقیم

پیش نمایش Dracula: Origin


Dracula: Origin 


اگر بخواهیم صادق باشیم , افسانه دراکولا در تعداد بسیار زیادی از کتاب ها , فیلم ها و بازی های رایانه ای مورد استفاده قرار گرفته است.همه کسانی که دراکولا را می شناسند حتما قبل از انجام بازی , در مورد دراکولا نوعی ذهنیت از پیش دارند و تقریبا انتظار شخصیت های خاصی را از جمله : ون هلسینگ , مینا و جاناتان هارکر و... دارند ؛ اما مسلما همه ما از این شخصیت ها انتظار بازیگرانی را می کشیم که در فیلم های مختلف و به خصوص فیلم های معتبر تر مشاهده کرده ایم.
 
 بعنوان اولین و مهم ترین توصیه برای لذت بردن از بازی باید گفت بهتر است تمام ذهنیت خود را از بازیگرانی که قبلا این نقش ها را بازی کرده اند و در کل تمام داستان ها و فیلم های دراکولایی که شبیه به هم بوده است پاک کنید تا بتوانید این بازی را لمس کنید.شما در همان ابتدای بازی با موسیقی ها و دیالوگ های خود و به جا مواجه خواهید شد که البته نمی توان گفت صداگذاری این بازی یک شاهکار است , اما واقعا خوب کار شده است.در واقع لهجه ها و تون صدا ها خیلی واضح و شفاف تر از آنچه است که انتظار می رفت.
 
 نکته بعدی که شما متوجه می شوید این است که گرافیک بازی ( با وجود اینکه سبک بازی اشاره-حرکت است) بسیار مناسب و وهم برانگیز طراحی شده است . با توجه به اینکه وقایع بازی در بین سال های 1800 تا 1810 رخ می هد بسیار لازم است که همه چیز به تناسب زمان و در جای خودش باشد تا محیط بازی واقعی تر جلوه کند و باید گفت گروه سازنده این بازی به خوبی از پس این کار برآمده اند.
شما باید در محیط های مختلف بازی , به دنبال چیزهای متفاوت بگردید و این خود نوعی کار معما مانند است زیرا یه جست و جوی زیادی نیاز دارد .اما قابلیتی در بازی گنجانده شده است که شما می توانید با استفاده از آن تمام اشیائی را که قابل دستکاری یا برداشتن است ببینید. در واقع این نوع بازی کردن مخصوص متقلبان و کسانی است که خیلی حوصله ندارند وقت خود را در یک بازی فکری به جای حل کردن معماهای واقعی برای پیدا کردن اشیا مختلف بگذرانند!
 
 یکی از جالب ترین نکات بازی اینجاست که داستان دراکولا به نوعی در این بازی از نو طراحی شده است.جاناتان هارکر نامه ای فوری برای ون هلسینگ ( که به نظر می رسد مربی او باشد ) می فرستد و شما در نقش ون هلسینگ وظیفه دارید از طریق سر نخ هایی که بدست می آورید پی ببرید که دراکولا کجا می رود و او را فبل از اینکه مینا هارکر را به جایی نا معلوم ببرد متوقف کنید.
 
 Dracula origin برای کسانی که بدنبال کشف رازهای پنهان و موضوعات سری می گردند مناسب است .البته باید حوصله زیادی نیز در راه پرده برداری از این حقایق داشته باشید.