دانلود نرم افزار و بازی های مختلف با لینک مستقیم

پیش نمایش Call of Duty: World at War


Call of Duty: World at War 


هنگامی که نگاهی بر نسخه هایی از بازی Call of Duty می اندازیم که شرکت Treyarch برای عرضه توسط Activision ساخته است ، بی شک یکی از نکاتی که مارا تحت تاثیر قرار می دهد فاصله زمانی کوتاه بین عرضه دو عنوان جذاب از این سری می باشد.حتی این فاصله زمانی به 9 ماه نیز رسیده است . اکنون بیاندیشید که چه اتفاقی رخ می دهد هنگامی که دوسال این شرکت وقت صرف یک نسخه بنماید! 
 
 لحظه شماری را برای عرضه Call of Duty: World at war از هم اکنون آغاز نمایید چرا که تنها جواب و کامل ترین جواب سوال بالا این بازی خواهد بود. نسخه جدید از سری جذاب و پر طرفدار "ندای وظیفه" ، نسخه ای تماما" بدیع ، عمیق ، جذاب و دقیق خواهد بود.
 
 نسخه World at war بار دیگر خاطرات نسخه های آغازین این سری را برای شما زنده کرده و گریزی تازه به نبرد در نقش یک سواره پیاده نظام با ارتش امپراطوری چین ، در سواحل دریا می زند.همه این ها بدین معناست که شما با یک ارتش فوق العاده مصمم تحت فرماندهی Bushido سر وکار دارید که دست به هر عملی برای پیروزی می زند و عقب نشینی و وارگذاری را کلماتی می دانند که هرگز وجود خارجی ندارند.
 
 مارک لیمیا رئیس استودیو Treyarch برای هرچه واقع گرایانه تر کردن بازی حتی به سراغ کسانی رفته است که در این جنگ حضور کامل داشته اند و از حوادث آن بهتر از هر کسی با خبرند. او در مورد بازی چنین می گوید: ((بهترین چیزی را بساز که در توان تو است ، هرگز دست از تلاش نکش! دیگر نمی توان به سراغ همان داستان های قدیمی در جنگل رفت. این بازی و اسن نسخه برای طراحان یک فرصت است ؛ فرصتی برای اینکه بهترین بازی عمرشان را بسازند.))
 
 همانطور که اشاره شد این بار مدت زمان ساخت بازی دو سال بود اما هرگز فکر نکنید که تیم سازنده در طی این دو سال مشغول انجام کارهای قدیمی بوده است . باید از این بازی بعنوان یک بازی نسل جدید واقعی نام برد که با یک موتور گرافیکی فوق العاده همانند آنچه در نسخه پیشین دیدیم کار می کند.
از نظر گرافیکی بازی چیزی فرا تر از حد تصور است.این موضوع از وقتی آشکار شد که تیم سازنده یک مرحله از بازی را که در آن یک سرباز آمریکایی توسط ژاپنی ها به اسارت گرفته شده بود ، نمایش داد. در این صحنه شما شاهد شکنجه و در نهایت کشته شدن یکی دیگر از اسیران خواهید بود ، نفر بعدی برای شکنجه و کشته شدن شما هستید اما سایر سربازان آمریکایی طی یک شبیخون شما را نجات می دهند. آن ها شبانه دست به فرار از محل می زنند و نورپردازی های محیط بازی در هنگام شب واقعا زیبا و مجلل بود. بازتاب نسبتا کم نور ماه در آب رودخانه ، سوختن خانه ها و کلبه های کوچک روستایی و سرگردان شدن خاکستر و دود آن ها در هوا ، چیزهایی است که شما در آن صحنه دیدنی مشاهده می کنید.
 
 سلاح جدیدی نیز در این بازی وجود دارد که آتش انداز (flamethrower) است.باد می تواند بر جهت شعله شما اثر بگذارد ، همانطور که چمن های اطراف آتش را در خود نگه می دارد.اما این تنها نکته جالب بازی نیست. برای مثال اگر یکی از سربازان در کلبه ای گیر بیافتد در حالی که دشمنان در حال تیر اندازی به تنها در آن کلبه هستند ، با توجه به قابلیت تخریب پذیری بالای محیط بازی ، بازیکن می تواند اقدام از بین بردن تخته های پشت خانه ( دیوار ها) کند و خود را از مخمسه نجات دهد.
 
 حتی آب های موجود در فضای بازی نیز بسیار متحرک تر و زنده تر به نظر می رسند و بازتاب و شکست نور نیز در آن ها بیشتر مشخص می شود.اگر شما داخل آب شوید و دشمنی در همان حال به طرفتان تیر اندازی کند، شما قادر هستید حباب های روی آب را با توجه به مسیر حرکت گلوله ببینید.
 
 بازی تحت شبکه این نسخه نیز از همان طرح نسخه گذشته پیروی می کند و یک بازی پیاده نظام جذاب را برایتان در نظر گرفته است.علاوه بر قابلیت های نسخه پیشین از جمله : unlockable ها و kill streak ها یک نوع قابلیت جدید نیز تحت عنوان فعل و انفعال تیمی نیز بر بازی افزوده شده است.همچنین تغییراتی در نحوه انتخاب نقطه حضور دوباره بعد از مرگ (spawn) نیز اعمال شده است ، بدین صورت که پس از مرگ، بازی شما را در نزدیک ترین کمپ ممکن به افراد تیم و سرپرست تیم ظاهر می کند ، نه در دور افتاده ترین نقطه نقشه! ماشین آلات و خودروها نیز منطقه محدودی دارند که فقط در آن حدود می توان از آن ها استفاده نمود. اما دیگر نکته افزوده شده بر حالت تحت شبکه ، نوع co-operative است که در آن می توانید به کمک هم تیمی خود در دو صفحه مجزا به جدال با دشمن بپردازید.
 
 به غیر از نوع داستانی و تحت شبکه، در این بازی نوع دیگری با نام " نبرد اروپایی" افزوده شد است که بیشتر تمرکز آن بر روی نبرد سربازان روس با نازی های برای عقب نشاندن آن ها به برلین است.
 
 شکی نیست که Call of Duty: World at War می تواند بهترین تجربه در سبک جنگ جهانی باشد و با توجه به آنچه شرکت ناشر از این بازی به نمایش گذاشته است ، سازندگان در مسیر درست قرار دارند.